تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

بیمه آموزشیاران واریز می شود

  باقرزاده :بیمه آموزشیاران واریز می شود/همکاری۵۰ هزار آموزشیار با نهضت سوادآموزی

  رئیس سازمان نهضت سوادآموزی با اشاره به اینکه موضوع بیمه آموزشیاران سازمان نهضت سوادآموزی بزودی به استان ها ابلاغ می شود، گفت: سالانه ۵۰ هزار آموزشیار با سازمان نهضت سوادآموزی همکاری می کنند. مجله خبری فرهنگیان: علی باقرزاده در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا، در پاسخ به این سوال که چه […]

  رئیس سازمان نهضت سوادآموزی با اشاره به اینکه موضوع بیمه آموزشیاران سازمان نهضت سوادآموزی بزودی به استان ها ابلاغ می شود، گفت: سالانه ۵۰ هزار آموزشیار با سازمان نهضت سوادآموزی همکاری می کنند.
  مجله خبری فرهنگیان: علی باقرزاده در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا، در پاسخ به این سوال که چه تعداد آموزشیار در سازمان نهضت سوادآموزی برای آموزش به بیسوادان در حال فعالیت هستند؟، اظهار کرد: سیاست سازمان نهضت سوادآموزی در تامین نیرو تغییر کرده است نیروی آموزش و پرورش، رسمی و پیمانی و افرادی که سابقه سواداموزی داشته اند، می توانند در سازمان مشغول به فعالیت باشند.

  وی ادامه داد: از سال ۹۰ به بعد، استفاده از ظرفیت غیردولتی و خرید خدمت، راه های تامین نیروی سازمان نهضت سوادآموزی شد. ما نیروی استخدامی در سازمان نداریم.

  باقرزاده بیان کرد: برای آموزش دهنده ها در بیمه سقفی تعیین شده است تا بیمه آموزش دهنده واریز می شود و پس از هماهنگی این موضوع بزودی به استان ها ابلاغ خواهد شد که بیمه آن ها صرف نظر از قرارداد هرماه واریز شود.

  رئیس سازمان نهضت سوادآموزی گفت: سالانه ۵۰ هزار آموزشیار با سازمان نهضت سوادآموزی همکاری می کنند که ۱۵ هزار نفر معلم، کارمند دولت یا آموزش فرد به فرد هستند و ۳۵ هزار با سازمان نهضت سوادآموزی به عنوان نیروی آزاد همکاری مستمر دارند.

  منبع: پانا


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 1 تير 1395 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 26 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55475
 • تعداد مطالب :158981
 • بازدید امروز :357552
 • بازدید داخلی :27405
 • کاربران حاضر :189
 • رباتهای جستجوگر:376
 • همه حاضرین :565